Zobacz wersje mobilną

Sklep TEDAN.PL - Środki owadobójcze, insektycydy. Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja.

Dezynfekcja | Dezynsekcja | Deratyzacja - Sklep Internetowy
Do kasy

Uprzejmie informujemy, że z powodu prac reorganizacyjnych firmy od 25.11.17 sklep stacjonarny na ul.Górczewskiej 228B/U4 będzie czynny pn-pt. w godz. 10-17:30, w soboty tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Pozostaje możliwość składania zamówień przez internet. Zamgławiacz Mini Fogger KB-100 JESIENNA DOSTAWA teraz tylko 750 zł brutto !!

GLOTOX Proszek na muchy 100g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Cena: 39,00 zł 36,11 zł + Podatek VAT 8 %
LUB

GLOTOX Proszek na muchy 100g

Szczegóły

Bezzapachowy preparat insektobójczy w formie proszku, gotowy do bezpośredniego użycia, przeznaczony do zwalczania owadów latających (muchy, komary, osy itp.) wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Polecany do stosowania we wszystkich rodzajach pomieszczeń.

Zawiera cypermetrynę (środek owadobójczy z grupy pyretroidów) – 100 g/kg

Stosowanie:
Preparat nanosić bezpośrednio w miejscach występowania owadów latających ( parapety, miejsca nasłonecznione, obornik, itp.). 100 g proszku wystarcza do zabezpieczenia 50 - 100 m2. Stosować w stanie suchym jak również rozmieszać z niewielką ilością wody, a następnie malować framugi drzwi i okien, kartony a następnie ustawić w pożądanym miejscu. Można również rozpuścić w 5 litrach ciepłej wody a następnie wykonać oprysk.

STANDARDOWO: Rozcieńczyć 1 część preparatu z 200 częściami ciepłej wody (np. 5g preparatu na 1 l wody) i spryskać 100-150 metrów kwadratowych powierzchni pięcioma litrami cieczy roboczej.
DUŻA INFESTACJA: Rozcieńczyć 1 część preparatu ze 100 częściami ciepłej wody (np. 10g preparatu na 1 l wody) i spryskać 100-150 metrów kwadratowych powierzchni pięcioma litrami cieczy roboczej. Przy stosowaniu na turkucia podjadka najlepiej obsypać proszkiem pryzmę z obornikiem bez uprzedniego rozcieńczania lub stężeniem na dużą infestację.

Sposób prygotowania cieczy roboczej:

Dodać odmierzoną ilość preparatu do wody, zmieszać i opryskiwać z niskociśnieniowego hydraulicznego rozpylacza (tak, by roztwór prawie spływał) podłogi, ściany, miejsca za szafami itp. oraz wszelkie miejsca, gdzie owady mogą się chować lub biegać. W przypadku pcheł, lekko opryskać dywany, meble z tapicerką miękką i wszelkie miejsca, gdzie przebywają zwierzęta, w tym krawędzie dywanów, pęknięcia i szczeliny - pęknięcia i szczeliny opryskać cienkim strumieniem.
W przypadku gniazd os stosować preparat o zachodzie słońca - namoczyć gniazdo rozcieńczonym produktem (maksymalny czas namoczenia gniazda – 1 minuta).

Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w, chłodnym, dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Opakowanie 100 g wystarcza do oprysku 400 - 600 m2 powierzchni.

CZAS WPROWADZENIA LUDZI I ZWIERZĄT DO PUSTYCH POMIESZCZEŃ PO ZABIEGU – 50 min.

Przeznaczenie: zwalczanie much, komarów, os, szerszeni, moli

Miejsce stosowania:obory, działki, tarasy, hale, mieszkania, domyInformacje dodatkowe

Forma produktu proszek
Zastosowanie dezynsekcja
Numer katalogowy 2284