/ / / / DER-MINATOR ziarno – trutka zbożowa bromadiolon na gryzonie 1kg
Promocja!

DER-MINATOR ziarno – trutka zbożowa bromadiolon na gryzonie 1kg

Substancja czynna: bromadiolone 0,0029 %
 • Producent:quimunsa
 • Numer pozwolenia: PB/PL/2014/0155/MR

28.00  cena z 30 dni 22.76  + Podatek vat 23.00 %

Na stanie

Smakowite składniki tej mieszanki są wykrywane przez gryzonie z dużej odległości. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. 100% śmiertelności po pojedynczym spożyciu. By zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja niewykrywalna dla gryzoni. Produkt jest gotowy do użycia. Ziarno należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni. Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu.

Wyjątkowo skuteczny środek gryzoniobójczy w formie zatrutego ziarna do zwalczania myszy i szczurów. Jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie ziarna o właściwościach mumifikujących, przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz – w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.
Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.
Powoduje to, że inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon – w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu.
Aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja – bitrex – niewykrywalna dla gryzoni.

Zastosowanie:
Preparat MURIBROM dla użytku powszechnego jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów, oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych.

Sposób użycia:
Środek MURIBROM do zwalczenia myszy wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni. W celu zwalczania szczurów wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.
Spożytą trutkę należy systematycznie uzupełniać aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po około 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika.

Skład: bromadiolon 0,0029 g/100 g (0,0029%), substancja gorzka 0,002 g/100 g (0,002%)
Numer pozwolenia: PL/2014/0155/MR

Waga1 kg
Forma produktu

Zastosowanie

Deratyzacja do użytku domowego , profesjonalnego

Producent

Substancja czynna

Nr pozwolenia

SKU1544

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DER-MINATOR ziarno – trutka zbożowa bromadiolon na gryzonie 1kg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please Login To Download Attachment

ZAMÓWIENIE POWYŻEJ 500 ZŁ BRUTTO – DOSTAWA KURIEREM GRATIS

Przesyłka Kurierska “InPost”, “DPD”

 • do 30kg – 15,00 zł (wpłata na konto),  18,00 zł (płatność przy odbiorze)
 • od 31kg do 60kg – 30,00 zł (wpłata na konto), 33,00 zł (płatność przy odbiorze)
 • od 61kg do 90kg – 45,00 zł (wpłata na konto), 48,00 zł (płatność przy odbiorze)

PACZKOMATY “InPost”

 • do 5kg – 12,00 zł (wpłata na konto), 15,00zł (płatność przy odbiorze)

  Odbiór osobisty w sklepie 0zł (ul.Górczewska 228B/U4 Warszawa)       

   

  Koszt wysyłki towaru zakupionego w sklepie internetowym TEDAN.PL pokrywa kupujący. Poniżej prezentujemy aktualny cennik.

  Cena wysyłki zależy od: wagi przesyłki, formy zapłaty, sposobu wysyłki. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

  UWAGA! TOWAR PRZETRZYMUJEMY DO 5 DNI OD DATY ZAKUPU (lub inny okres po uzgodnieniu telefonicznym).
  Niektóre artykuły mogą być wysłane tylko kurierem po wcześniejszej wpłacie pieniędzy na konto.

  Niektóre artykuły (np. maty dekontaminacyjne),  ze względu na wymiary, nie mogą być wysyłane do Paczkomatów.

  Może spodoba się również…