KIEHL Duocit-eco 10L

185.00  150.41  + Podatek vat 23.00 %

Na stanie

SPRZĄTANIE SANITARIATÓW
Płyn o pięknym pomarańczowym zapachu do stosowania na  wszystkich wodoodpornych powierzchniach i przedmiotach  w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane.Usuwa wszelkie zabrudzenia zarówno te pochodzenia wapiennego jak i po kosmetykach w całym obszarze mającym kontakt z wodą. Regularne stosowanie preparatu powoduje że wapń nie odkłada się a powierzchnia czyszczona jest dodatkowo chroniona przed następnymi zabrudzeniami. Łatwy i szybki w stosowaniu, wystarczy niewielka ilość koncentratu naniesiona na ściereczkę, wyczyścić zabrudzona powierzchnię i zmyć wodą aby uzyskać długotrwały efekt. Zawarte w produkcie związki powierzchniowo-czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych, dzięki temu ulegają one biodegradacji w 90 % i nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.Produkt oznaczony ekologicznym znakiem Eko-label.

Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich np. jak marmur i beton poddany obróbce.

SKŁAD
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki,barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 2
pH (roztworu roboczego ): ok. 3

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich np. jak marmur i beton poddany obróbce.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie powierzchni/Mycie:
Nie rozcieńczony produkt nanieść na ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Produktem spryskać muszlę WC lub pisuar, szorować szczotką do WC. spłukać po krótkim czasie działania.
lub 1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa. na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą.

WSKAZÓWKI
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie mieszać różnych środków czyszczących! Do przygotowania roztworu roboczego dzięki wysokiej koncentracji produktu potrzebna jest tylko niewielka jego ilość w porównaniu do zwykłych produktów rynkowych (nie koncentratów). Bliższe informacje można znaleźć na internetowej stronie oznakowania ekologicznego UE pod adresem: “http://europa.eu.int/ecolabel.” Zawarte środki powierzchniowo- czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych Opakowanie recyclingowe.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni/mycie: 1-5 ml

Waga11 kg
Forma użytkowa

,

Rodzaj powierzchni

Forma produktu

Zastosowanie

Myciepowierzchni i przedmiotów

objętość (l)

SKU1980

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KIEHL Duocit-eco 10L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karta charakterystyki

ZAMÓWIENIE POWYŻEJ 500 ZŁ BRUTTO – DOSTAWA KURIEREM GRATIS

Przesyłka Kurierska “InPost”, “DPD”

 • do 30kg – 15,00 zł (wpłata na konto),  18,00 zł (płatność przy odbiorze)
 • od 31kg do 60kg – 30,00 zł (wpłata na konto), 33,00 zł (płatność przy odbiorze)
 • od 61kg do 90kg – 45,00 zł (wpłata na konto), 48,00 zł (płatność przy odbiorze)

PACZKOMATY “InPost”

 • do 5kg – 12,00 zł (wpłata na konto), 15,00zł (płatność przy odbiorze)

  Odbiór osobisty w sklepie 0zł (ul.Górczewska 228B/U4 Warszawa)       

   

  Koszt wysyłki towaru zakupionego w sklepie internetowym TEDAN.PL pokrywa kupujący. Poniżej prezentujemy aktualny cennik.

  Cena wysyłki zależy od: wagi przesyłki, formy zapłaty, sposobu wysyłki. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

  UWAGA! TOWAR PRZETRZYMUJEMY DO 5 DNI OD DATY ZAKUPU (lub inny okres po uzgodnieniu telefonicznym).
  Niektóre artykuły mogą być wysłane tylko kurierem po wcześniejszej wpłacie pieniędzy na konto.

  Może spodoba się również…