szkolenie deratyzacja ddd

Dezynfekcja po zmarłych

Szkolenie z zakresu : mycia, dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji po zwłokach i neutralizacji insektów po osobach z rozmaitymi zagrożeniami mikrobiologicznymi. Omawiane będą również metody działania w przypadku zagrożeń związanych z zalaniem ściekami z kanalizacji.

Dezynfekcja po zmarłych

Organizator szkolenia: Polskie Stowarzyszenie DDiD

Miejsce szkolenia: Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży Toruń, ul. Łokietka 3,

Termin szkolenia: 21.04.2015.

Program szkolenia:

Rejestracja uczestników godz. 9.30

Godz. 10.00

Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia – Prezes P.S.P.D.D i D  Zygmunt Jeszka

Godz. 10.15

Dezynfekcja – szerokie spektrum działań w tematach trudnych : zalegające zwłoki, fekalia oraz likwidacja innych zagrożeń mikrobiologicznych wraz z kontrolą skuteczności.

Wykładowca : dr Ludwika Własińska – utytułowany naukowiec i praktyk. Właścicielka Przedsiębiorstwa Badawczo – Wdrożeniowego  „Acrylmed”

Godz. 11.30

Procedury postępowania po przyjęciu pacjenta z wszawicą i innymi zagrożeniami mikrobiologicznymi. Likwidacja związanych z tym odpadów niebezpiecznych.

Wykładowca : mgr Joanna Tereszkiewicz, Specjalista d.s. Ochrony Środowiska Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

Godz. 12.45.

Zastosowanie ozonu w różnych dziedzinach nauki i praktyki. Zalety, wady i zagrożenia.

Wykładowca : prof. dr hab. Krzysztof Śmigielski, Wydział Biotechnologii i  Nauk o  Żywności Politechniki Łódzkiej.

Godz. 14.00

Pytania i dyskusja – wymiana doświadczeń na temat praktyki wykonywania zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji po zalegających zwłokach.

Godz. 14.30

Zakończenie szkolenia i rozdanie certyfikatów uczestnictwa.

Godz. 14.45  Obiad

Koszt szkolenia dla członków Polskiego Stowarzyszenia Dezynfekcji , Dezynsekcji i Deratyzacji wynosi 385,00 zł brutto, a dla pozostałych nie zrzeszonych uczestników 585,00 zł. brutto.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy kierować na adres email  biuro@deratyzacja.com.pl

Podobne Posty